До 5 років ув’язнення «світить» кам’янчанину за дефілювання містом у футболці з комуністичною символікою

До 5 років ув’язнення «світить» кам’янчанину за дефілювання містом у футболці з комуністичною символікою

Мешканці Кам’янського повідомили до поліції про 52-річного чоловіка, який ходив по місту у футболці з символікою тоталітарного режиму та пропагував комунізм. Про це повідомляє пресслужба головного управління Національної поліції у Дніпропетровській області.

12 вересня мешканці Кам’янського повідомили до поліції про чоловіка в одязі з символікою СРСР, який ходить по центральних вулицях міста. Також один із заявників розповів, що порушник прийшов на майданчик біля магазину та агітує за ідеї відродження радянського союзу.

На місце виїхали поліційні, встановили чоловіка та доставили його до відділення поліції. Відносно агітатора слідчі відкрили кримінальне провадження.

За погодженням з Кам`янською окружною прокуратурою чоловіку повідомили про підозру у скоєнні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 436 – 1 (виготовлення, поширення комуністичної, нацистської символіки та пропаганда комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів) Кримінального кодексу України. Санкція статті передбачає максимальне покарання у вигляді позбавлення волі на строк до п’яти років.

До 5 років ув'язнення «світить» кам'янчанину за дефілювання містом у футболці з комуністичною символікою - ФОТО