Маєте світлини культурних пам’яток – долучайтеся до міжнародного фотоконкурсу!

Маєте світлини культурних пам’яток – долучайтеся до міжнародного фотоконкурсу!

Мешканців Дніпропетровщини запрошують до найбільшого міжнародного фотоконкурсу – «Вікі любить пам’ятки». Долучитися може кожен, хто має авторські світлини історичних будівель, архітектурних ансамблів та культових споруд України. Про це повідомляє пресслужба Дніпропетровської ОВА.

 «Через постійні ворожі обстріли сотні пам’яток по всій Україні пошкоджені або зруйновані. Є такі й на Дніпропетровщині. Тому світлини історичних, культурних чи архітектурних пам’яток мають цінність. Допомогти увічнити це надбання можуть і мешканці регіону», – зауважила начальниця управління культури, туризму, національностей та релігій Дніпропетровської ОВА Наталія Першина.

Головна умова конкурсу – роботи повинні бути авторськими, зробленими до 23 лютого 2022 року та відповідати певним вимогам. Перевага максимально натуральним світлинам, без надмірної обробки.

Аби долучитися до конкурсу, треба знайти пам’ятку у списку та завантажити її фото на Вікісховище.

Представити на розсуд журі кожен учасник може не одну роботу.  Конкурс триватиме до 31 жовтня. 

Переможців обиратимуть у кількох номінаціях: десять найкращих фотографій конкурсу та найяскравіші світлини у кожному з 27 регіонів України. Також серед учасників відзначать десять користувачів-новачків і тих, хто зробив найбільше світлин культурних пам’яток.

Світлини конкурсантів поповнять інтернет-проєкти, що підтримуються Фондом Вікімедіа.

За три дні фотозмагання учасники завантажили понад 1 тис. світлин.