Промислове виробництво психотропів викрило ДБР на Дніпропетровщині (відео)

Промислове виробництво психотропів викрило ДБР на Дніпропетровщині (відео)

Автор: Валентин Фіголь.

Факти чергового масштабного виробництва психотропів з місячним оборотом в 5 мільйонів гривень та розповсюдження наркотиків на території області викрило на Дніпропетровщині Державне бюро розслідувань, повідомляє пресслужба ДБР.

Діяльність потужної нарколабораторії з виготовлення метамфетаміну працівники ДБР блокували на Дніпропетровщині у взаємодії із СБУ та Нацполіцією.

Працівники ДБР повідомили про підозру шістьом учасникам злочинного угруповання, яке організувало промислове виробництво та розповсюдження наркотиків на території області.

Місцевий мешканець організував виробництво наркотичних засобів у промислових масштабах, до наркобізнесу він залучив навіть власну дружину. Спеціальну лабораторію злочинна група облаштувала в будинку одного зі своїх учасників.

Виробництво «кришував» місцевий правоохоронець. Він не тільки прикривав наркоділків, а й забезпечував постачання інгредієнтів для наркотиків.

Нарколабораторія виготовляла у великих обсягах метамфетамін та інші наркотичні засоби. Виготовлену «продукцію» учасники угруповання розповсюджували за допомогою так званих «закладок». Клієнтів підшукували через Інтернет.

За попередніми оцінками, місячний оборот нелегальної лабораторії сягав 5 млн гривень.

Під час спецоперації правоохоронці провели обшуки в нарколабораторії та за місцем проживання учасників угруповання. Слідство триває, встановлюються інші учасники угруповання.

Також вилучені спеціальне обладнання, речовини з яких виготовляли наркотики, готові наркотики, чорнові записи та готівку.

Шістьом учасникам групи, у тому числі організатору, повідомлено про підозру в участі в злочинній організації та незаконному виробництві, зберіганні та збуті наркотичних засобів (ст. 255 та 307 КК України).

Санкція статті передбачає покарання до 12 років позбавлення волі з конфіскацією майна.

Процесуальне керівництво здійснює Дніпропетровська обласна прокуратура.