Відомий бізнесмен з Кам’янського підписав книжки для благодійного аукціону

Відомий бізнесмен з Кам’янського підписав книжки для благодійного аукціону

Автор: Валентин Фіголь.

Десяток книжок про історію нашого міста підписав для передачі на благодійний аукціон відомий бізнесмен з Кам’янського Олег Мороз.

Олег Мороз, відомий в Кам’янському як президент ТОВ «МіКомп», зазначив, що бере участь в книжковому аукціоні на підтримку ЗСУ.

«Відгукнувся на звернення керівника фонду Stratpoints (м.Познань, Польща) генерала Mirosław Różański у соцмережах про участь у міжнародному польсько-українському проєкті «Autorzy Bohaterom» (Автори Героям)», – розповів бізнесмен.

Головна ідея цього проєкту – збирання коштів для підтримки українських солдатів через аукціон книг. Кожен із виставлених творів буде супроводжуватися сертифікатом автентичності від фонду Stratpoints або авторським підписом, що дозволяє розглядати книгу як предмет колекціонування. Планується, що у листопаді книги популярних та відомих письменників з Польщі та України з’являться на аукціонах Allegro.

«Планую найближчого часу передати наше з Олександром Слонєвським спільне творіння під назвою «Білі плями історії Кам’янського-Дніпродзержинська» волонтеру Олегу Нагорному, організація якого тісно співпрацює з представниками фонду Stratpoints полковниками у відставці Marek Napierała і Wiesław Dziepak, – поділився планами пан Мороз. – Кожен з 10 екземплярів цієї книги мною вже підписано в приміщенні Центральної міської бібліотеки ім. Т.Г.Шевченко».