Як Кам’янське буде відзначати День захисників та захисниць України

Як Кам’янське буде відзначати День захисників та захисниць України

Мітинг біля пам’ятного знаку на майдані Героїв, урок історичної пам’яті «За Україну» у музеї, а також фотовиставка та бліцконкурс патріотичного смайлу – всі ці заходи відбудуться в Кам’янському з нагоди Дня захисників та захисниць України. Організаційні питання проведення цих заходів обговорювали сьогодні, 5 жовтня під час робочої наради, повідомляється на сайті міськради.

Пам’ять полеглих захисників та захисниць України вшанують під час традиційного мітингу біля пам’ятного знаку на майдані Героїв, а пізніше в кіноконцертному залі «Мир» відбудуться міські урочистості.

Напередодні свята в музеї історії міста пройде урок історичної пам’яті «За Україну» та урок національної гідності «На захисті України». Постійно в музеї історії міста експонується меморіальна виставка «Війна. Блокпост пам’яті».

Центральна міська бібліотека ім.Т.Г.Шевченка підготувала книжкову виставку «Ви роду козацького воїни, землі української цвіт» та фотовиставку «Козаки XXI століття».

Також з нагоди державного свята у закладах освіти Кам’янського пройдуть тематичні години,  інтерактивні екскурсії та бліцконкурс українського патріотичного смайлу.