Книжки для захисників представили благодійники в бібліотеці Кам’янського

Книжки для захисників представили благодійники в бібліотеці Кам’янського

Автор: Валентин Фіголь.

Акцію «Військо читає» презентували благодійники з ГО «Реформація» в центральній бібліотеці Кам’янського. Організатори представили передані бібліотеці книжки, які вони пропонують почитати захисникам.

Читання вельми популярне у війську, наголосили представники ГО «Реформація». Тому вони вирішили подарувати бібліотекам різних населених пунктів книжки, які рекомендують до читання захисникам.

Привезені до централізованої бібліотечної системи Кам’янського книжки будуть доступні не лише військовим, пояснили бібліотекарі.

Працівники бібліотеки розповіли учасникам презентації, які саме книжки рекомендують автори проєкту «Військо читає». Виявилось, що захисникам пропонується вельми різноманітна література: від історичних художніх та документальних творів до книжок про імунітет та підручників для охочих створити власний бізнес.

Адже війна не назавжди, зауважили бібліотекарі, і після нашої перемоги захисники будуть будувати мирне життя. І тут їм теж може придатись література – зокрема, книжки, прочитані на війні.