У Гідрометцентрі дали обнадійливий для українців прогноз на зиму

У Гідрометцентрі дали обнадійливий для українців прогноз на зиму

Ймовірність холодної зими в Україні цього року є доволі низькою. Про це заявив директор Гідрометцентру України Микола Кульбіда під час зустрічі Штабу з підготовки об’єктів житлово-комунального господарства та паливно-енергетичного комплексу до осінньо-зимового періоду 2022/23 років.

«Така ймовірність для України є мізерною. Усі зими у нас із температурним режимом вищі за норму. Не виключаються морозні періоди, можливо, навіть сильні. Але вони будуть короткі й на загальному періоді зими не позначаться», — зазначив Кульбіда.

Під час засідання міністр розвитку громад та територій України Олексій Чернишов повідомив, що станом на 3 жовтня внаслідок збройної агресії Росії на території України загалом уражено 527 об’єктів критичної інфраструктури у сфері теплопостачання, а саме: 386 котелень, 12 ТЕЦ, дві ТЕС та 127 центральних теплових пунктів.

«Наше завдання — забезпечити теплом кожного українця. Як і обіцяли, спільними зусиллями завершуємо підготовку до опалювального сезону в Україні. Наразі 97 % об’єктів інфраструктури на підконтрольних територіях до нього готові», — підсумував Чернишов.