Як банки та фінансова система працюватимуть на Покрову

Як банки та фінансова система працюватимуть на Покрову

Святковий день 14 жовтня – День захисників і захисниць України, що припадає на п’ятницю, є звичайним робочим днем, зокрема для банківської системи, повідомляє  пресслужба НБУ. В Україні скасовані святкові дні, передбачені Кодексом законів про працю України. Відповідні норми містить закон “Про організацію трудових відносин в умовах воєнного стану”.

“Враховуючи норми цього закону, а також дію воєнного стану, святковий день 14 жовтня – День захисників і захисниць України, що припадає на п’ятницю, є звичайним робочим днем, зокрема для банківської системи”, – зазначили в НБУ.

За даними пресслужби, Система електронних платежів (СЕП), система депозитарного обліку депозитарію Національного банку, депозитарної установи Національного банку та система кількісного обліку депозитних сертифікатів СЕРТИФ 14 жовтня 2022 року працюватимуть у звичайному режимі.

Нагадаємо, що під час війни СЕП працює у звичайному режимі (23/7) та без перебоїв, як і у мирний час. Усі банки України підключені до системи та мають можливість здійснювати платежі клієнтів майже цілодобово та без вихідних.

Нагадаємо, в Україні на час війни змінили трудове законодавство. Закон набув чинності 24 березня та діятиме протягом воєнного стану.