Дітей військовослужбовців з Дніпропетровщини запрошують на безплатне навчання в IT-школі

Дітей військовослужбовців з Дніпропетровщини запрошують на безплатне навчання в IT-школі

Дітей українських захисників запрошують на безплатне навчання у приватній IT-школі. Проєкт, на який виділено 15 млн грн, реалізовує мережа IT STEP SCHOOL. Прийом заявок триватиме до 17 жовтня. Про це повідомили у Дніпропетровській обласній військовій адміністрації.

«Для дітей військовослужбовців запустили благодійний освітній проєкт, поки їхні батьки захищають країну та здобувають мир. Можуть долучатися юні мешканці області та переселенці, які переїхали на Дніпропетровщину», – повідомив в.о. начальника управління з питань учасників АТО Дніпропетровської ОДА Олександр Чумак.

Пройти навчання зможуть діти в 11 містах України: Дніпрі, Кривому Розі, Києві, Луцьку, Рівному, Львові, Івано-Франківську, Полтаві, Житомирі, Одесі, Кременчуці.

Курс розрахований для учнів 1-11 класів. Навчання проходитиме за програмою, затвердженою Міністерством освіти та науки України.

Діти опановуватимуть поглиблений курс IT-спеціальностей. А ще вивчатимуть іноземні мови. Найперше, англійську. Крім неї – китайську, іспанську, німецьку,  польську або французьку на вибір.

Заявку на безоплатне навчання можна подати онлайн за посиланням. Збір анкет триватиме до 17 жовтня. Старт навчання запланований на 7 листопада.

Додаткова інформація – за телефоном 095 243 63 37.