Завдяки пильності громадян на Дніпропетровщині поліція відстежує зрадників та колаборантів

Завдяки пильності громадян на Дніпропетровщині поліція відстежує зрадників та колаборантів

Понад 7 тисяч повідомлень надійшло до офіційного чат-бота поліції Дніпропетровської області про зрадників України та колаборантів, повідомляє пресслужба ГУ Національної поліції в Дніпропетровській області.

За інформацією пресслужби, з 20 червня в поліції Дніпропетровської області запрацював чат-бот в месенджері телеграм@Krim_dnp_bot , куди кожна людина може анонімно надати інформацію про людей, які працюють на користь держави-агресора, поширюють антиукраїнський контент або пропагують «руській мір».

Після надходження повідомлення, аналітики управління кримінального аналізу перевіряють інформацію та передають оперативним підрозділам для відпрацювання. Бот має дуже простий функціонал, який дозволяє легко надати поліції всю необхідну інформацію.

З початку роботи бота надійшло вже понад 7 тис. повідомлень, з них опрацьовано та передано оперативним підрозділам 284 факти. За результатами перевірок правоохоронці відкрили 15 кримінальних проваджень. 4 кримінальні провадження направлені до суду, по іншім тривають слідчі дії. Стосовно 78 фактів інформацію передано Службі безпеки України у Дніпропетровській області. З іншими порушниками проведена профілактична робота.