Куди звертатися ВПО, якщо відбувається затримка виплат

Куди звертатися ВПО, якщо відбувається затримка виплат

Виплати переселенцям в Україні відбуваються раз на місяць. Але ж іноді відбуваються затримки з нарахуванням коштів, це пов’язано з технічними проблемами. У Міністерстві з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій повідомили, як їх усунути якнайшвидше.

Виплати вимушеним переселенцям в Україні відбуваються раз на місяць – 3-го, 12-го чи 23-го числа кожного місяця.

У Мінреінтеграції роз’яснили, що затримки з нарахуванням коштів ВПО найчастіше пов’язані з технічними проблемами. Щоб їх усунути якнайшвидше, одержувачам радять звертатися до органів соцзахисту за місцем реєстрації.

“Держава прагне всіляко допомогти українцям, змушеним через війну залишити свій будинок. Гроші та житло – дві ключові проблеми, які турбують наших людей. Намагаємося не лише забезпечити своєчасно виплати щомісячної державної допомоги з бюджету (2 тис. грн на дорослих та 3 тис. грн. Ми також додатково співпрацюємо з міжнародними гуманітарними організаціями, щоб фінансова підтримка була більш значною. Головна мета – дати людям можливість адаптуватися, облаштуватись на новому місці, знайти роботу, увійти до більш стабільного ритму життя”, – прокоментувала ситуацію голова міністерства Ірина Верещук.