Обласні змагання рятувальників відбулись у Кам’янському

Обласні змагання рятувальників відбулись у Кам’янському

Автор: Валентин Фіголь.

У Кам’янському пройшов чемпіонат Дніпропетровщини серед рятувальників з пожежно-прикладного спорту. Кожен з етапів змагань імітував виконання оперативної роботи рятувальника на місці пожежі чи іншої надзвичайної події, зокрема, швидке подолання відстані до осередку події та гасіння пожежі. Про це повідомив Едуард Коряк, начальник міського управління молоді та спорту Кам’янського.

Чемпіонат рятувальників був присвячений пам’яті Віктора Ківіренка – заслуженого тренера України, а також 85-ї річниці з дня заснування пожежно-прикладного спорту України.

В змаганні брали участь 9 збірних команд з різних куточків Дніпропетровщини, розповів Едуард Коряк. В кожній з них 9 учасників, серед яких одна представниця прекрасної статі.

Цього року мета заходу дещо відрізняється від попередніх, кажуть рятувальники. Адже надзвичайники зараз щоденно виконують завдання за призначенням не лише, як це було у мирний час, а й ліквідовують наслідки обстрілів, протистоячи російській збройній агресії.

За правилами змагань, рятувальники повинні подолати 4 спортивні етапи: підйом по штурмовій драбині на четвертий поверх навчальної башти, подолання 100-метрової смуги з перешкодами, пожежна естафета та оперативне розгортання. Кожен з етапів імітував виконання оперативної роботи рятувальника на місці пожежі чи іншої надзвичайної події, зокрема, швидке подолання відстані до осередку події та гасіння пожежі.

За результатами змагань перше місце посіла команда 8-го державного пожежно-рятувального загону, друге місце – команда 2-го державного пожежно-рятувального загону, третє місце – команда 3-го державного пожежно-рятувального загону

«Привітав учасників заходу та нагородив шість команд за участь у змаганнях разом з керівниками та ветеранами ДСНС, – прокоментував подію Е. Коряк. – За традицією, командирів команд переможців купають. Обливають з пожежного ствола. Але викупали і мене…, хоч це стало і випадково я задоволений приєднатися до команди мужніх, сильних і непереможних! Кам’янське спортивне місто! Віримо в ЗСУ!»

Обласні змагання рятувальників відбулись у Кам’янському - ФОТООбласні змагання рятувальників відбулись у Кам’янському - ФОТООбласні змагання рятувальників відбулись у Кам’янському - ФОТООбласні змагання рятувальників відбулись у Кам’янському - ФОТООбласні змагання рятувальників відбулись у Кам’янському - ФОТО