Як камянчанам підготувати організм до переведення стрілок годинника

Як камянчанам підготувати організм до переведення стрілок годинника

Наступними вихідними, у ніч проти 30 жовтня, Україна переходить на зимовий час. О четвертій годині ранку стрілки годинника потрібно буде перевести на годину назад. За словами медиків, перехід на зимовий час наш організм переносить краще ніж на літній. Але все ж таки для нього це певний стрес, а отже, до переведення стрілок годинника краще готуватися заздалегідь.

Як підготуватися до переходу на зимовий час

  • За кілька днів до переведення стрілок годинника краще почати лягати спати раніше, хоча б на 15-20 хвилин. Це допоможе організму адаптуватися до нових умов.
  • Не можна перевтомлюватись. Краще відмовитись від надмірних фізичних навантажень, не затримуватись на роботі. По можливості необхідно дати організму відпочити.
  • Необхідно постаратися менше нервувати, якщо це можливо. Можна слухати спокійну музику, пити трав’яні чаї й так далі.
  • Під час підготовки до переходу на зимовий час особливо важливо дотримуватися правильного харчування. Краще відмовитися від алкоголю, вживання жирної їжі, пити більше води, їсти овочі та фрукти.

Не варто забувати й про правила, які є актуальними в будь-який інший час. Так, краще відмовитися від використання гаджетів перед сном, потрібно намагатися гуляти на свіжому повітрі та провітрювати приміщення.