Фінальний матч чемпіонату Кам’янського з футболу виграла команда “Атлетик”

Фінальний матч чемпіонату Кам’янського з футболу виграла команда “Атлетик”

На минулих вихідних відбувся фінальний матч чемпіонату міста Кам’янське з футболу між командами виробничих підприємств та аматорських колективів сезону 2022. У фіналі зустрілися найсильніші команди міста “Атлетик” та “АФК” (Академія футболу Кам’янського).  Про це повідомила пресслужба міськради.

Упродовж 2-х місяців групового етапу  ці дві команди теж були лідерами й закінчили його, зайнявши перше та друге місця.

У 1/2 фіналу «Атлетик» здолав «Сталь» 4:1, а «АФК» переміг з рахунком 7:2 «Рапід». В цей день на стадіоні ДЮСШ №2 відбувся матч і за бронзові нагороди в якому «Сталь» з рахунком 6:1 перемогла «Рапід» і завоювала трете місце в чемпіонаті.

Фінальний матч проходив на стадіоні ліцею № 18. Перший тайм, забивши один м’яч, виграли «АФК». Другий тайм вже був за «Атлетиком». Команда здобула перемогу з рахунком 3:1 і вперше виграла чемпіонат міста.

По закінченню матчу начальник управління молоді та спорту, голова федерації футболу міста Едуард Коряк разом з директором ліцею №18 Світланою Лейвою привітали команди, вручили медалі та нагородили кращих гравців чемпіонату з футболу. А саме: кращого воротаря чемпіонату Максима Сурмія (АФК), кращого захисника Артура Мелюшко (Атлетик), кращого півзахисника Володимира Хуторнюка (Атлетик), кращого нападника Яна Зезюліна (АФК).

Фінальний матч чемпіонату Кам'янського з футболу виграла команда "Атлетик" - ФОТОФінальний матч чемпіонату Кам'янського з футболу виграла команда "Атлетик" - ФОТО