Грант на підтримку безперервності та відновлення бізнесу

Грант на підтримку безперервності та відновлення бізнесу

Програма USAID «Конкурентоспроможна економіка України» оголошує грантову програму для підтримки безперервності та відновлення бізнесу, включно із переміщенням або відновленням бізнесу, розширенням на зовнішні ринки, а також підтримкою рівня наявних бізнес-можливостей та/або їхнім покращенням.

Грантова програма зосереджується на секторах інформаційних технологій, інжинірингу, виробництва, послуг, а також креативних індустрій. Водночас програма відкрита до заявок на підтримку інших секторів, які відповідають критеріям цього запиту.

Діяльність грантоотримувача може бути зосередженана таких потребах:

  • покращення бізнес-процесів і моделей;
  • розбудова організаційного потенціалу;
  • розвиток виробництва, продажі;
  • цифрові та торгові можливості.

Ці потреби можуть включати: ІТ-рішення, розробку продукту та інновації, створення або відновлення ланцюгів постачання, посилення підготовки персоналу та забезпечення персоналом, покращення онлайн-маркетингу та просування на внутрішньому та зовнішньому ринках, підвищення конкурентоспроможності бізнесу, покращення доступу до фінансування для малих та середніх підприємств, а також подібну діяльність, що пов’язана з підтримкою безперервності та відновлення бізнесу.

Сума кожного гранту становитиме від 600 000 грн до 1 200 000 грн.

Отримати грант можуть юридичні та фізичні особи-підприємці з кількістю працівників до 250 осіб і річним оборотом до 50 млн євро, які є власниками бізнесу, що постраждав від війни або потребує розвитку.

Не приймаються заявки від бізнесів, діяльність яких передбачає перепродаж товарів та послуг.

Заявку на участь у гранті необхідно подати до 24 липня 2023 року

за посиланням: https://chemonics.submittable.com/submit.