Книгу про шлях відомих тренерів з Кам’янського презентували у місті

Книгу про шлях відомих тренерів з Кам’янського презентували у місті

Автор: Валентин Фіголь

Презентація книги «Шляхи до тренерських вершин» відбулась в центральній бібліотеці Кам’янського. Автори книги – відомий у місті спортивний журналіст Віктор Куленко та Едуард Коряк, начальник управління молоді та спорту Кам`янської міськради.

Книжка «Шляхи до тренерських вершин» складається з нарисів про 27 заслужених тренерів СРСР, УРСР і України, які народилися або працювали в Кам`янському (Дніпродзержинську).

За більш ніж чверть століття в спортивній журналістиці в автора В. Куленка накопичилася величезна кількість матеріалів по різних видах спорту, які культивуються в Кам’янському. Але зібрати цей матеріал та систематизувати все не було часу.

На допомогу автору прийшов… карантин. «Самі розумієте – з`явилась змога більше віддати часу для цілеспрямованої роботи», – пояснив В. Куленко.

Під час роботи над книжкою автору відкривались все нові й нові імена: спочатку героїв було не більше десятка, потім – 17, і врешті – 27. І це ще не всі видатні тренери та популяризатори фізкультури й спорту в нашому місті, визнає пан Віктор.

«Так що робота продовжується, – заінтригував публіку автор. – В планах випустити книги про історію спортивної інфраструктури міста (стадіони, спортивні майданчики, тири, плавальні басейни тощо, які колись були і які є зараз); про ДЮСШ та спортивні клуби; нариси про тренерів і їх вихованців по всіх видах спорту, про їх рекорди».

«Я вдячний долі, що більшість цих чудових людей, заслужених тренерів з Кам`янського (Дніпродзержинська) я знаю і бачив результати їх успішної роботи. Підготовка спортсменів найвищого рівня це велика праця, якій ці люди присвятили та віддали більшу частину свого життя. Завдяки тренерам та вихованим їми чемпіонам весь світ дізнався, що наше місто на річці Дніпро продовжує й продовжуватиме розвивати спорт і прославляти нашу Україну», – додав співавтор книги Е. Коряк.

Книгу про шлях відомих тренерів з Кам'янського презентували у місті - ФОТО