Які території входять до складу Кам’янського району

Які території входять до складу Кам’янського району

Автор: Валентин Фіголь

Які території входять до складу Кам’янського району – одно з найпоширеніших питань, з яким мешканці громад останнім часом звертаються до органів місцевої влади. Пояснення з цього приводу дала Кам’янська районна державна адміністрація.

«Сьогодні одним з питань, які виникають у мешканців є – які саме громади та території входять до складу Кам’янського району», – пояснив необхідність такої інформації Олег Гапіч, голова райдержадміністрації.

Які території входять до складу Кам’янського району - ФОТО
Олег Гапіч

Кам’янський район був утворений 19 липня 2020 року в рамках адміністративної реформи відповідно до Постанови Верховної Ради України від 17 липня 2020 року № 807-IX «Про утворення та ліквідацію районів». Площа району – 4,78 тис. кв. км, що становить 15 % території Дніпропетровської області. Населення – 412,2 тис. осіб – 13 % населення області.

До складу району увійшли міста Кам’янське, Вільногірськ, Жовті Води, Верхньодніпровськ, П’ятихатки, Верхівцеве та 258 населених пунктів колишніх Криничанського, П’ятихатського, Верхньодніпровського районів. Утворено 12 ОТГ: міські: Кам’янська, Жовтоводська, Вільногірська, Верхньодніпровська, П’ятихатська, Верхівцевська; сільські: Саксаганська, Затишнянська; селищні: Божедарівська, Вишнівська, Криничанська, Лихівська.

Які території входять до складу Кам’янського району - ФОТО
кам КАРТА

Всі громади району на сьогодні активно долучилися до боротьби з ворожою навалою. Всі підприємства щоденно виконують великі обсяги роботи для підтримання економічного фронту, та забезпечення постійного тилу.

«Район розвивається – працюють промислові підприємства, агроформування та об’єкти надання побутових та соціальних послуг, створюються сім’ї, народжуються діти, – наголосив О. Гапіч. – Наш район має добрі перспективи для подальшого розвитку, тому єднаймося і своєю працею наближаємо Перемогу».

Для отримання новин, щодо подій у районі керівництво РДА запрошує приєднатися до наших соціальних мереж.

Фейсбук https://www.facebook.com/RDAKMSK

Телеграм https://t.me/OlegGapich

Офіційний сайт https://kam-rda.dp.gov.ua/