Укренерго оголосило про скасування графіків стабілізаційних відключень електроенергії

Укренерго оголосило про скасування графіків стабілізаційних відключень електроенергії

Стабілізаційні графіки погодинних відключень, які були введені 31 жовтня зранку в усіх регіонах України, наразі скасовані. Про це повідомляє НЕК “Укренерго”. Водночас в окремих регіонах введені локальні обмеження.

“Стабілізаційні графіки погодинних відключень, які були введені з 6-ї години ранку в усіх регіонах, наразі скасовані. Для ліквідації аварій, спричинених наслідками ракетних обстрілів, в окремих регіонах операторами розподільчих мереж (обленерго) введені локальні обмеження споживачів в межах областей”, – зазначили в “Укренерго”.

Надалі величина необхідного обмеження споживачів буде регулюватися залежно від поточної ситуації в енергосистемі.

“Наші ремонтні бригади вже почали ліквідацію пошкоджень там, де це дозволили військові. Допомогти їм може кожен, в кого зараз є світло. Заощадливе споживання електроенергії допоможе втримати баланс в енергосистемі й не допустити аварійних пошкоджень електромереж через перенавантаження”, – йдеться в повідомленні.

Раніше повідомлялось, що 31 жовтняросійські окупанти здійснили кілька хвиль ракетних атак по об’єктах критичної інфраструктури України.

З літаків-ракетоносців стратегічної авіації Ту-95/Ту-160 було випущено понад 50 крилатих ракет Х-101/Х-555 з півночі Каспійського моря та з району Волгодонська (Ростовська область).

Українські ППО збили 44 з щонайменше 50 ракет. Частина влучила в ціль. Служби працюють над ліквідацією наслідків.

Відомо, що в Запоріжжі, Харкові та Черкаській області пошкоджено об’єкти критичної інфраструктури.

Також відомо, що ракетних ударів зазнали Дніпровська ГЕС, Дністровська ГЕС і Кременчуцька ГЕС.