Заходи для оздоровлення психіки проводять молоді активісти в Кам’янському

Заходи для оздоровлення психіки проводять молоді активісти в Кам’янському

Автор: Валентин Фіголь

Артпрактики з подолання стресу та оздоровлення психіки проводять молоді активісти Центру молодіжних ініціатив в Кам’янському.

Проєкт «Феєрія мистецтва» збирає юних мешканців та гостей Кам’янського в стінах «Центру молодіжних ініціатив» на артпрактики, що вважаються корисними для подолання стресу та емоційного самооздоровлення.

Проєкт «Феєрія мистецтва» реалізується в межах програми «Тримай», що здійснюється громадською організацією YouthUp та дитячим фондом ООН (ЮНІСЕФ) в межах програми «Спільно».

Проводити заходи для емоційної підтримки юних кам’янчан та гостей міста фахівці «Центру молодіжних ініціатив» почали ще восени.

Проведенню заходів не заважали навіть повітряні тривоги – учасники продовжували вправи в укритті.

Нещодавно в стінах ЦМІ відбулось ще сім занять з різних видів арттерапії. Юні учасники під керівництвом спеціально залучених тренерів малювали, виготовляли сувеніри, виконували музичні вправи та танцювали. Таким чином вони за допомогою мистецтва втілювали концепцію самооздоровлення через акти творчості.

Організатори заходів виділяють головні цілі та завдання арттерапії:

  • Зменшення або усунення патологічної симптоматики, включаючи тривожність, страхи, ненависть до себе, почуття безвиході, дратівливість, психосоматичні прояви.
  • Вихлюпування накопичених негативних емоцій, зняття психічної напруги.
  • Формування адекватної самооцінки.
  • Вдосконалення комунікативних навичок, підтримка пацієнтів, які за час хвороби придбали той чи інший ступінь соціальної дезінтеграції, через яку життя в суспільстві для них утруднене.
  • Розвиток творчих здібностей.
  • Боротьба з патологічним перфекціонізмом, формування установки про те, що помилятися нормально.
  • Вдосконалення когнітивних умінь, особливо уваги.
  • Заходи для оздоровлення психіки проводять молоді активісти в Кам’янському - ФОТОЗаходи для оздоровлення психіки проводять молоді активісти в Кам’янському - ФОТОЗаходи для оздоровлення психіки проводять молоді активісти в Кам’янському - ФОТО