Напередодні дня закоханих у театрі ім. Лесі Українки покажуть мюзикл «Шоумен»

Напередодні дня закоханих у театрі ім. Лесі Українки покажуть мюзикл «Шоумен»

Два дні поспіль 11 та 12 лютого о 16:00 на Основній сцені Театру ім. Лесі Українки покажуть яскравий мюзикл «ШОУМЕН» за мотивами голлівудського фільму «Найвеличніший шоумен»

 Прем’єра цього мюзиклу відбулася у театрі під час зимових свят. Масштабне, яскраве та феєричне шоу дуже сподобалась глядачам, тому у театрі прийняли рішення ще раз показати «Шоумена» напередодні Дня всіх закоханих. Як зазначають у театрі, це цілком логічне рішення, бо у мюзиклі є дуже зворушлива історія кохання головних героїв: засновника і власника першого у світі цирку Фінеаса Барнума та його дружини. А ще цей мюзикл розповідає про людей, які випереджають свій час, їхній шлях до вершини, та здійснення великої мрії.

Глядачів цього мюзиклу стануть свідками драматичної історії,  прикрашеної світловими ефектами, вражаючими вокальними, хореографічними і навіть акробатичними номерами. Яких, як підкреслюють у театрі, буде навіть більше, ніж у прем’єрній версії.

Тема кохання і пов’язаних з цим почуттям чудес, які інколи трапляються у житі, буде основною і в ліричній комедії «Чоловік до свята», яку можна буде подивитись на Новій сцені театру (колишній ПК ім. Горького) 10 лютого о 18:00.

Напередодні дня закоханих у театрі ім. Лесі Українки покажуть мюзикл «Шоумен» - ФОТО

Ця історія починається у маленькій квартирці, в якій мешкають скромна бібліотекарка Тетяна та її хвора мама, Софія Іванівна, яка вже кілька років не встає зі свого крісла. Можливо, ці жінки провели б удвох ще чимало однаково сірих і похмурих років, якби одного з передноворічних вечорів Софія Іванівна не зібралася б… помирати. Щоб якось заспокоїти матір, Тетяна починає вигадувати історії про свої романи із чоловіками. І тут у двері лунає дзвінок.

Для наймолодших своїх глядачів на Новій сцені театру 10 лютого об 11:00 покажуть казку «Тигренятко, що казало «Р»». Герої цієї казочки Мавпочка, Тигренятко, Папуга, Равлик та Крокодил навчать дітей бути чесними і чуйними, допомагати іншим і завжди підтримувати своїх друзів.

 Отримати довідки та замовити квитки можна за тел.: (067) 638-14-09