Театр Кам’янського підготував дві прем’єри

Театр Кам’янського підготував дві прем’єри

У лютому та березні глядачів театру Кам’янського чекають дві прем’єри: вистави “Я норм” і “Мишоловка”.
“Краще б цього дня не було. Але він був. 24 лютого 2022 року – день початку повномасштабної російської агресії на території України. Напередоні річниці цієї трагічної дати, 23 лютого о 13:00 ми покажемо у великій залі Нової сцени виставу «Я норм» за п’єсою Ніни Захоженко”, – зазначили в театрі.
Ця вистава починалась з перформативних читань п’єси молодої української авторки для учнів шкіл нашого міста на Сцені в укритті – невеличкому приміщенні, яке обладнали в бомбосховищі. Тепер глядачам представлять повноцінну виставу.
«Я норм» – це історії про війну, про страх, біль, відчай, які переростають в усвідомлення сили, вірності, обов’язку, любові, цінності життя.
Театр Кам'янського підготував дві прем'єри - ФОТО
“Чи любите ви детективи, як любимо їх ми? Якщо, так, то в березні на вас чекає приємний сюрприз. Зустрічайте на нашій сцені прем’єру вистави «Мишоловка. Вбивство на Калмер-стріт» за знаменитою п’єсою «королеви детективу» Агати Крісті”, – розповіли в театрі про нову виставу.
Маленький англійський готель, кілька постояльців, сніжний буран, що відрізав будинок від усього світу і, звичайно, труп у вітальні, після чого особисті таємниці, недомовленості та страх сплетуться в тугий вузол, і триматимуть глядачів у напрузі до самого кінця.
Театр Кам'янського підготував дві прем'єри - ФОТО