Про безпеку на робочому місці нагадали співробітникам закладів культури надзвичайники Кам’янського району

Про безпеку на робочому місці нагадали співробітникам закладів культури надзвичайники Кам’янського району

Про те, як треба поводитись при виявленні вибухонебезпечних предметів, небезпеку пожеж в екосистемах та пожежну безпеку на робочому місці розповіли співробітникам бібліотеки селища Карнаухівка та однієї зі шкіл мистецтв Верхньодніпровська фахівці ДСНС Кам’янського району.

Під час зустрічі надзвичайники нагадали слухачам основний порядок дій під час виявлення вибухонебезпечних предметів та уламків від збитих ракет, зауважили на тому, що при виявленні такого предмета в жодному разі його не потрібно чіпати, пересувати або намагатися розібрати, цим повинні займатися лише спеціально підготовлені фахівці з розмінування.

Про безпеку на робочому місці нагадали співробітникам закладів культури надзвичайники Кам'янського району - ФОТО

Також поговорили про небезпеку пожеж в екосистемах та заборону випалювання сухої рослинності та її залишків. Пояснили, що за такі дії особу може бути притягнуто до кримінальної або адміністративної відповідальності згідно з чинним законодавством.

Не забули нагадати й про пожежну безпеку на робочому місці та дотриманні протипожежного режиму на об’єкті. Звернули увагу на порядок використання первинних засобів пожежогасіння.

По завершенню відповіли на поставленні запитання від працівників, розмістили інформаційні пам’ятки із застереженням для громадян на видимих місцях.

Про безпеку на робочому місці нагадали співробітникам закладів культури надзвичайники Кам'янського району - ФОТОПро безпеку на робочому місці нагадали співробітникам закладів культури надзвичайники Кам'янського району - ФОТО