Кам`янчани посіли вісім призових місць на Кубку Дніпра з боксу
Автор: Віктор Куленко.
Вісім спортсменів з Кам`янського вибороли призові місця у Відкритому Кубку Дніпра з боксу. У змаганнях брали участь юніори та юніорки 2009/2010 р.н. з Дніпра, Запоріжжя, Кривого Рогу, Кам`янського, Самару.
Кам`янське представляли боксери ДЮСШ № 1 (тренери Вадим Хамаза, Геннадій Молоков) та гуртка “Паляниця” Лівобережної станції юних техніків (тренер Валерій Шульга). Наші спортсмени вибороли вісім нагород (1+3+4). Єдину золоту медаль привезла додому Ярина Біла. Вихованка ДЮСШ № 1 завоювала її серед спортсменок вагової категорії 60 кг. Срібні медалі здобули її подруги по команді Злата Кусій (63 кг) і Софія Лісова (70 кг). Ще одне “срібло” у ваговій категорії 50 кг на рахунку Максима Сандуляка, вихованця гуртка “Паляниця”. Медалі з бронзовим блиском дісталися боксерам ДЮСШ № 1: Еріці Мінас (52 кг), Артему Бичку (50 кг), Василю Черноколенку (60 кг) та Івану Стецюку (80 кг).
