Кам`янські веслярі вибороли чотири нагороди на чемпіонаті України
Автор: Віктор Куленко.
Чотири нагороди завоювали спортсмени з Кам’янського на чемпіонаті України з академічного веслування серед юнаків та дівчат, що відбувся в Києві з 9 по 13 серпня.
На змаганнях вихованці Кам`янської ДЮСШ № 1 (тренери Д.Хоросоженко, О.Харченко) вибороли чотири медалі (1+2+1). Дві нагороди в активі Діани Хоросоженко: “золото” в четвірці й “бронза” в одиначці. Срібні нагороди в четвірках завоювали Вікторія Орлянська і Давид Циганок.