Кам`янчани стали призерами чемпіонату Полтавщини з козацького двобою

Кам`янчани стали призерами чемпіонату Полтавщини з козацького двобою

Автор: Віктор Куленко.

Спортсмени Кам`янської ДЮСШ № 1 посіли десять призових місць у відкритому чемпіонаті Полтавської області з козацького двобою, що відбувся в обласному центрі 30 листопада.

У змаганнях взяли участь близько 350 спортсменів з Дніпропетровської, Полтавської, Сумської, Харківської та Чернігівської областей. Вихованці тренерів Станіслава Тимченка і Микити Івашини з Кам`янської ДЮСШ №1 продемонстрували високий рівень підготовки, здобувши десять медалей в розділах борня та боротьба (4+5+1). Двома срібними медалями відзначився Олексій Стрілець.