Тактична медицина, стрілецька підготовка, дії в екстремальних умовах: в Кам’янському уроки «Захист України» проходять в новому форматі
В Кам’янському облаштували спеціальну полігонну локацію, де заняття з предмета «Захист України» для школярів міста проходять у максимально реалістичних умовах під керівництвом досвідчених викладачів та кадрових військових. Навчально-польові збори є обов’язковою умовою оновленого предмета «Захист України».
Про це повідомив міський голова Андрій Білоусов, який відвідав навчальні.
За його словами, у цьому навчальному році у Кам’янському створено спеціалізовані осередки, де предмет «Захист України» викладається в оновленому, практично орієнтованому форматі, відповідно до розпорядження Міністерства освіти і науки. Місто одно з перших в області запровадило таку модель, і сьогодні має найбільші осередки в регіоні.
«Сьогодні відвідав навчальні збори з предмета «Захист України». Побачив злагоджену командну роботу – юнаки та дівчата навчаються життєво важливим речам: тактичній медицині, стрілецькій підготовці, діям в екстремальних умовах, роботі з небезпечними предметами тощо», – зазначив мер.
Завдяки державній субвенції та співфінансуванню з місцевого бюджету, навчальні простори повністю оснащені всім необхідним: сучасними лазертаг-комплектами, тренажерами для серцево-легеневої реанімації, макетами мін, засобами індивідуального захисту, турнікетами, аптечками бойового медика тощо. Місто також взяло на себе ремонти приміщень, аби забезпечити дітям безпечні, комфортні та сучасні умови для навчання.
“Протягом навчального року учні 10-11 класів опановують навчальні модулі, які формують вміння діяти у складних ситуаціях, проявляти ініціативу, підтримувати один одного та зберігати емоційну стійкість. Програма реалізується планово, відповідно до освітніх вимог і потреб часу”, – розповів очільник міста.
