Проблеми зі зливовою каналізацією в Кам’янському

Зливова каналізація в Камянському часом буває смертельно небезпечна не лише для людей, але й для тварин.

Про допомогу – витягти цуценя з труби зливової каналізації, до Служби порятунку за номером «101» звернулись люди вранці 5 лютого. Песик якось потрапив у підземну трубу зливової каналізації, що відходить від приватного господарчого об’єкту по вулиці Криворожській.

Рятувальники приїхали вчотирьох, зрізали сталеві гратки зливової каналізації, розколупали зверху закопану в грунт трубу і витягли тваринку. Проблема бездоглядних тварин в Кам’янському існує…

Зливова каналізація в місті часом виявляється смертельно небезпечним об’єктом і для людей. Півроку тому загинув Володислав Мелешко, заступник міського голови Кам’янського, заїхавши колесом велосипеда в гратки зливової каналізації в тому ж Романково, але то була комунальна каналізація.

Стан зливової каналізації спричиняє й матеріальні збитки. Наприклад, підтоплює території житлових масивів. Більше десятку років тече вода з-під стіни покинутого житлового будинку на перетині вулиці Республіканської та провулку Матросова. Це не водопровідна вода, а грунтова – скоріш за все, із зруйнованої зливової каналізації, кажуть фахівці водоканалу. Вони часто скаржаться, що вода із зруйнованих «зливовок» розмиває підземні комунікації – водопровід і каналізацію. Подібне відбувається, наприклад, у провулку Сагайдачному.

Непрацююча зливова каналізація – одна з причин швидкого руйнування асфальтового покриття доріг, кажуть комунальники. Приклад – ситуація на проспекті Свободи.

Досі, за останні 20 років, в Дніпродзержинську-Кам’янському всі спроби міського самоврядування ремонтувати зливову каналізацію були локальними, все зводилось до прочистки колодязів та оновленні їх цегельного мурування. Позаторік на проспекті Свободи, в районі кінотеатру ім. Шевченко, було встановлено нові пластикові труби зливової каналізації. Під час її монтажу в трубу потрапив чоловік, він загинув. Слідство не виявило вини будівельників.