Нагадування про небезпеку, гулянка в сквері та цікавинки «Мамай-фесту» в Кам’янському

Нагадування про небезпеку, гулянка в сквері та цікавинки «Мамай-фесту» в Кам’янському

Автор: Валентин Фіголь.

Двоє потопельників поспіль за 2 дні нагадали кам’янчанам: вода не жартує. З початку року на водоймах біля Кам`янського зафіксовано 5 нещасних випадків, загинуло 5 дорослих та 1 дитина. За цей час сталось 18 нещасних випадків на водоймах Дніпропетровщини, загинуло 11 людей, з них 2 дітей.

Зокрема, 30 травня у воді біля човнярської станції «Хвиля» знайшли тіло літньої жінки, яка пішла самовільно з лікарні. За день до цього у лівобережному дренажному каналі втопився дорослий чоловік. Поліція з’ясовує обставини пригод.

31 травня відбувся спільний захід рятувальників та поліцейських на території правобережної зони відпочинку міста Кам`янського. Поліцейські та рятувальники у супроводі знімальної групи підходили до людей, які відпочивали на пляжі, і говорили з ними про безпеку під час перебування на воді, дії на випадок порятунку потопельника. Було наголошено, що більшість трагічних випадків на воді стається саме через нехтування правилами поведінки та купання в не пристосованих для цього місцях. Дорослих закликали не залишати дітей біля водойми без догляду.

Перший день літа видався спекотним. В сквері проспекту Свободи, в районі колишньої нерухомості компанії «Мі Комп», де зараз відбуваються якісь будівельні роботи, зібралось чимало дорослих та дітей. «Ого, скільки ще в Кам’янському дітей! – перемовлялись між собою немолоді вже люди, проводжаючи очима дітлахів та молодих людей у білих футболках з зображенням плетива, схожого на бджолу. – Є ще з ким працювати!»

На майданчику посеред скверу було споруджено сцену, на якій відбувався концерт. В юрбі походжали клоуни на ходулях та аніматори в костюмах.

В якийсь момент на сцену піднявся Андрій Білоусов, міський голова Кам’янського та лідер Всеукраїнської партії «Бджола», презентація якої була призначена якраз на полудень 1 червня. А. Білоусов привітав мешканців міста з Днем захисту дітей. Потім міський голова деякий час фотографувався з людьми, які до нього підходили.

Тимчасом у музеї історії міста продовжував дивувати гостей «Мамай-фест». Лекції, виступи музик та художні виставки, майстер-класи плетіння маскувальних сіток від ГО «Яворина» та міні-друкарня видавництва «Пороги» з Дніпра – чимало цікавинок чекало на тих, хто знав: в музеї в будь яку спеку прохолодно!