Школа молодих лідерів проходить в молодіжному хабі Кам’янського

Школа молодих лідерів проходить в молодіжному хабі Кам’янського

Валентин Фіголь

Освітній захід для активних молодих людей відбувається 21-22 вересня в молодіжному хабі Центру молодіжних ініціатив Кам’янського, за адресою пр. Свободи, 42а (колишній кінотеатр ім.. Шевченко).

Організатором заходу став М.И.Р хаб. Центр молодіжних ініціатив долучився до тренінгу.

«Посилення спроможностей молодих змінотворців» – так називається захід, спрямований на молодих людей, які прагнуть змін у суспільстві. В зустрічі з тренерами з ГО «Молоді агенти змін» взяли участь представники учбових закладів, молодіжних громадських організацій.

Мета 2-денного тренінгу – навчити молодих активістів бути лідерами та організаторами бажаних перетворень, мріяти та втілювати свої мрії.

Лідер – це той, хто надихає, говорили учасники тренінгу. Лідер також має бути відповідальним за долю спільної справи та команду.

В програмі заходу – міні-лекції про лідерство та командну роботу, про владу та управління, про толерантність, вміння вести діалог та налагоджувати корисні комунікації. Також учасники виконують вправи, грають в рольові ігри за темами лекцій.

В результаті, як сподіваються тренери, учасники тренінгу зможуть самостійно формувати команди та втілювати свої проекти в життя.

Участь в тренінгу безкоштовна.