У Кам’янському відбулось чергове засідання сесії міської ради

У Кам’янському відбулось чергове засідання сесії міської ради

23 червня відбулось засідання 8-ї сесії Кам’янської міської ради. До порядку денного увійшли 42 основних та 13 додаткових питань.

За пропозиціями постійних комісій 2 основних питання були зняті на доопрацювання.

Депутатами затверджено звіт про виконання міського бюджету за І квартал 2021 року, зміни до бюджету міста, програми соціально-економічного та культурного розвитку міста на 2021 рік, партиципаторного бюджетування (бюджет участі) у місті Кам’янське на 2017–2021 роки, програми розвитку сімейної та гендерної політики в місті Кам’янське на 2012–2021 роки, програми «Родина героя», комплексної програми «Розвиток комунальної аптечної мережі міста Кам’янське» на 2020–2022 роки, комплексної програми «Здоров’я населення міста Кам’янське» на 2020–2022 роки та комплексної програми забезпечення громадського (публічного) порядку та безпеки у м.Кам’янське на 2021–2025 роки.

На сесії Кам’янської міської ради прийнято рішення про введення окремої посади заступника міського голови з питань житлово-комунального господарства. На посаду профільного заступника Кам’янського міського голови Андрія Білоусова призначено директора департаменту житлово-комунального господарства Олега Максименко.

Депутатами прийняті рішення:

– про припинення юридичних осіб – територіальних центрів соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Дніпровського, Заводського, Південного районів м.Кам’янського та Кам’янського міського центру соціальних служб, шляхом приєднання до Комунального закладу «Центр надання соціальних послуг» Кам’янської міської ради.

– про припинення юридичної особи – Комунальне некомерційне підприємство Кам’янської міської ради «Міська лікарня №5» шляхом його приєднання до Комунального некомерційного підприємства Кам’янської міської ради «Міська лікарня №7» та припинення юридичної особи – Комунальне некомерційне підприємство Кам’янської міської ради «Міська поліклініка №6» шляхом його приєднання до Комунального некомерційного підприємства Кам’янської міської ради «Центр первинної медико-санітарної допомоги №3». Також депутати відмінили процедуру припинення юридичної особи – Комунального закладу охорони здоров’я Кам’янської міської ради «Міський медичний центр здоров’я та медицини спорту» шляхом його приєднання до Комунального некомерційного підприємства Кам’янської міської ради «Міська лікарня №5».

Затверджена  програма розвитку Комунального підприємства Кам’янської міської ради «Південні тепломарежі» на 2021-2022 роки. Програма спрямована на забезпечення населення міста якісними житлово-комунальними послугами, поліпшення умов діяльності, підвищення рівня умов проживання мешканців у житлових будинках міста.

Також надана згода управлінню транспортної інфраструктури та зв’язку міської ради на передачу матеріально-технічних засобів Комунальному підприємству Кам’янської міської ради «КАТП-042802». Підприємству будуть передані 8 міських автобусів ATAMAN А092Н6 та 4 шкільних автобуси ATAMAN D093S2.

Серед інших планових проєктів рішень, які були ухвалені на засіданні, – здебільшого робочі питання, що стосувалися внесення змін до раніше прийнятих рішень, внесення змін до відомостей комунальних закладів, положень у нових редакціях окремих виконавчих органів, земельні питання, питання комунальної власності тощо.