У Кам’янському випробовують нову спецтехніку для доріг

У Кам’янському випробовують нову спецтехніку для доріг

З метою належного утримання автомобільних доріг у зимовий період у Кам’янському задіяли дві одиниці нової спецтехніки виробництва компанії TICAB.

Одна машина використовується для заливки швів та тріщин в асфальтовому покритті, друга – автономний міні асфальтний завод.

У Кам’янському випробовують нову спецтехніку для доріг - ФОТО У Кам’янському випробовують нову спецтехніку для доріг - ФОТО

Спецтехніку залучили до обслуговування доріг за дорученням міського голови Андрія Білоусова. Його заступник, Олег Максименко, зазначив, що таким чином місто готується до зимового періоду, щоб мати можливість контролювати та своєчасно виправляти ситуацію на дорогах міста, асфальтуючи навіть взимку невеликі ями.

Олег Максименко підкреслив, що ця техніка працює більш ефективно, ніж «холодний асфальт», яка була задіяна в минулі роки.

Своєчасне заповнення тріщин спеціальною пластичною герметизуючою сумішшю дозволить усунути дефекти дорожнього полотна та запобігти подальшій руйнації. Машина – автономний міні асфальтний завод працює за принципом стандартного асфальтного заводу, відрізняється лише продуктивністю – одне завантаження дорівнює 600-700 кг гарячого асфальту. На думку фахівців, таких обсягів цілком достатньо для утримання доріг у нормальному стані за мінусових температур.