Які є можливості у кам’янських підприємців на ринку США

Які є можливості у кам’янських підприємців на ринку США

Торік зовнішньоторговельний оборот товарів між Дніпропетровською областю та США склав $373,7 мільйона гривень (9,5 % від загального обсягу України). Експортні операції у США зараз здійснюють 92 підприємства регіону. Найбільші: ПАТ «Арселорміттал Кривий Ріг», ТОВ «ІНТЕРПАЙП Україна», ДП «ВО ПМЗ ім. О.М. Макарова», ПАТ «Дніпровський металургійний комбінат», ПрАТ «Сентравіс продакшн юкрейн».

Минулого року Дніпропетровщина експортувала у США чорні метали, вироби з них та літальні апарати. Серед послуг найбільш популярними були ті, що пов’язані із програмним забезпеченням та допоміжною діяльністю в галузі фінансів.

377 компаній Дніпропетровщини імпортують наразі товари зі Штатів. Найбільш привабливими для вітчизняних підприємців є американське мінеральне паливо, засоби наземного транспорту, машини та обладнання. В області працює 42 підприємства з американськими інвестиціями.

Для тих, хто хоче налагодити товарообіг й обмін послугами з США зараз є чудова можливість. 23 листопада о 16:00 відбудеться онлайн вебінар для експортно та імпортно-орієнтованих компаній Дніпропетровщини. Для тих, хто вже вийшов або планує виходити на американський ринок.

На вебінарі підприємці матимуть змогу представити свої компанії, отримати практичні рекомендації для виходу на ринок США, інформацію щодо специфіки роботи на американському ринку та відповіді на запитання безпосередньо від МЗС України та Посольства України у США.

Участь у заході за попередньою реєстрацією за посиланням. Кінцевий термін реєстрації – 16 листопада 2021 року. Захід відбудеться на платформі Zoom, українською мовою.

Консультації щодо участі в онлайн вебінарі за телефоном: +38 056 742 80 82.