Фермери Дніпропетровщини пропонують роботу для переселенців

Фермери Дніпропетровщини пропонують роботу для переселенців

Роботу, до того ж кваліфіковану, пропонують переселенцям фермери Дніпропетровщини. Працювати на землі запропонувала їм, зокрема, громада Петриківки.

Автор: Валентин Фіголь.

Наразі, Петриківська громада активно приймає та розселяє переселенців, розповіла Наталія Коваленко, голова Петриківської громади.

Станом на 6 квітня в Петриківській громаді зареєстровано понад 600 внутрішньо переміщених осіб, із них 220 дітей. Більшість переселенців влаштували до себе жителі Петриківщини. Таким жителям організували благодійну допомогу в розмірі 1000 гривень на оплату електроенергії.

Фермерські господарства Петриківської громади пропонують робочі місця для переселенців.

Фермери Дніпропетровщини пропонують роботу для переселенців - ФОТО

На сьогодні вакансія тракториста має найбільший попит, адже аграрії громади продовжують посівну. За словами Н. Коваленко, на території Петриківщини виконано близько 90% запланованих робіт з посіву ранніх зернових культур.

«Водночас наші фермери розпочали роботи з посіву овочів у відкритому ґрунті. Щодо працевлаштування, то на сьогодні ми надали роботу десятьом переселенцям. У нас ще є вакантні місця, звернутись можна за телефоном: 096 766 43 95», – зазначила пані Коваленко.