Більше половини українців планують цьогоріч вирощувати городину

Більше половини українців планують цьогоріч вирощувати городину

Понад 50% опитаних українців мають де посадити город і будуть цьогоріч щось там вирощувати. Дехто планує вирощувати городину, навіть не маючи земельної ділянки.

Автор: Валентин Фіголь.

Наприкінці квітня більше половини опитаних соціологами українців зазначили, що мають земельну ділянку і планують садити город цього року. Про це свідчать дані опитування Соціологічної групи “Рейтинг“.

56% учасників опитування зазначили, що мають земельну ділянку і планують садити город цього року. Кожен четвертий не має ділянки. Ще 9% зізнались, що не мають власної землі, але також планують садити у родичів, знайомих. Лише 8% зазначили, що мають город, але садити нічого не будуть. Найбільше тих, хто садитиме городи, серед мешканців заходу та центру країни. Серед селян таких 83%, мешканців малих міст – 65%, обласних центрів – 50%.

Опитування показало: 55% українців чули про ініціативу «Сади перемоги» – заклик влади самостійно вирощувати продукти харчування на вільних ділянках сільськогосподарської землі. 82% опитаних позитивно ставляться до такої ідеї.

Соцопитування групи «Рейтинг» проводиться у вигляді телефонного інтерв’ю з комп’ютерною обробкою результатів.