Дніпропетровщина отримала більш ніж 3600 хромбуків для вчителів

Дніпропетровщина отримала більш ніж 3600 хромбуків для вчителів

Дніпропетровщина отримала понад 3600 хромбуків для вчителів шкіл та викладачів профтехів. За повідомленням пресслужби Дніпропетровської ОВА, техніку отримали усі 86 громад області. Надана техніка – це продовження ініціативи «Ноутбук кожному вчителю», яка є результатом домовленостей МОН України з компанією Google.

«У ноутбуків операційна система від Google  – орієнтована на роботу в інтернеті. Є електронні таблиці, шаблони презентацій і текстовий редактор. Все, що потрібно вчителям для дистанційних уроків, адже через війну вони навчають дітей онлайн. Ці «машини» швидкі та компактні. Працюють без підзарядки цілий день», – повідомив голова Дніпропетровської ОВА Валентин Резніченко.

Дніпропетровщина отримала більш ніж 3600 хромбуків для вчителів - ФОТО

За інформацією пресслужби МОН, у межах домовленостей Міністерства освіти і науки України та компанії «Google» розпочалося доставлення хромбуків для забезпечення потреб українських педагогічних працівників. Щоб охопити проєктом якомога більше освітян, які потребують девайсів для організації освітнього процесу, зокрема за дистанційною формою, компанія «Google» прийняла рішення про збільшення розміру допомоги з 43 тис. ноутбуків «Chromebook» до 50 тис. пристроїв. Станом на сьогодні, 5 жовтня 2022 року, перші області отримали близько 10 тис. девайсів.

Забезпечити ноутбуками решту педагогічних працівників планують протягом осені цього року.

Щоб допомогти українським учителям опанувати необхідні цифрові компетентності та освоїти нові девайси, МОН разом з компанією «Google» проведуть навчання за допомогою серії семінарів і онлайн-матеріалів, зокрема щодо використання Google Workspace for Education.

Однією з таких можливостей є онлайн-курс «Цифрові інструменти Google для освіти», проходження якого доступне протягом 2022-2023 навчального року для освітян усіх рівнів на безоплатній основі.

Проєкт є продовженням ініціативи «Ноутбук кожному вчителю», а його реалізація стала можливою завдяки домовленостям Міністерства освіти і науки України з компанією «Google» та за підтримки Організації Об’єднаних Націй з питань освіти, науки і культури ЮНЕСКО.

Дніпропетровщина отримала більш ніж 3600 хромбуків для вчителів - ФОТО

У межах партнерства з МОН компанія «Google» надає ЮНЕСКО 1,2 млн євро для здійснення навчання 50 тис. педагогічних працівників на здобуття психосоціальних навичок для забезпечення підтримки ментального здоров’я їхніх учнів. Це є частиною загальної підтримки, яку надає компанія та співробітники «Google» у розмірі понад 40 млн доларів США грошової допомоги та 5 млн доларів у вигляді пожертв для гуманітарних проєктів.

Також 250 університетам і коледжам надано безплатний доступ до преміальних функцій Google Workspace for Education протягом шести місяців. Дніпропетровщина отримала більш ніж 3600 хромбуків для вчителів - ФОТО