Центр молодіжних ініціатив запустив нові проєкти для молоді в Кам’янському

Центр молодіжних ініціатив запустив нові проєкти для молоді в Кам’янському

У  Центрі молодіжних ініціатив Кам’янського пройшло перше інтерактивне заняття проєкту «Молодіжна медіашкола», який втілюється в рамках програми «Мріємо та діємо». Нещодавно Центр отримав фінансування на реалізацію двох проєктів: «Молодіжна медіашкола» та «Ініціативні: навчальна програма з розвитку учнівського самоврядування», повідомила пресслужба міськвиконкому.

Метою проєкту «Молодіжна медіашкола» є підвищення рівня громадянської активності та підвищення навичок медіаграмотності молоді Кам’янської громади шляхом організації медіашколи.

Заплановано проведення 6 тренінгових занять, екскурсії на телебачення та радіо нашого міста та створення учасниками власного медіапродукту.

Також вже розпочалася реалізація проєкту «Ініціативні: навчальна програма з розвитку учнівського самоврядування».

Проєкт «Ініціативні» – це авторська навчальна програма з розвитку учнівського самоврядування, яка побудована на інтерактивних формах, методах та використовує командний підхід.

Він покликаний надати додаткову підтримку освіті міста Кам’янське Дніпропетровської області у воєнний та післявоєнний час, розвиваючи учнівське самоврядування, підвищуючи активність учнівської молоді та залучаючи її до прийняття рішень, посилюючи соціальну згуртованість та сприяючи інтеграції та адаптації учнівської молоді, в тому числі ВПО.

Проєкт «Ініціативні» впроваджено у межах гуманітарного реагування за підтримки проєкту Банк ідей 2.0: MOLO, дій!, що реалізовується МолоДвіжЦентром у співпраці з Фондом ООН в галузі Народонаселення, UNFPA Ukraine.