Понад 10 тис. вакансій доступні на Дніпропетровщині 

Понад 10 тис. вакансій доступні на Дніпропетровщині 

В Україні тепер усі вільні вакансії з Державної служби зайнятості та популярних сайтів пошуку роботи зібрані в одному місці«Єдиному порталі вакансій». Для мешканців Дніпропетровщини та переселенців зараз у наявності понад 10 тис. пропозицій роботи. Перелік постійно оновлюється. Про це повідомила пресслужба ОВА В Дніпропетровській області.

«Проблема працевлаштування в умовах війни надзвичайно актуальна. Нині жителі області та переселенці зможуть відстежувати вакансії на «Єдиному порталі». Він зручний як для працівників, так і для роботодавців», – зазначив директор департаменту економічного розвитку Дніпропетровської ОВА Олексій Псарьов.

На Дніпропетровщині пропонують роботу переважно у сфері торгівлі, промисловості, медицини, освіти, фінансів та ресторанного бізнесу.

На порталі можна обрати регіон, громаду, напрям діяльності й очікуваний рівень зарплати. Перелік постійно оновлюється. Найактуальніші вакансії – на перших сторінках. Після вибору посади користувача переадресовують на сайт, де вона була розміщена.

Створення порталу ініціювали Міністерство економіки України та Державна служба зайнятості.

Майбутні працівники можуть скористатися й офіційним телеграм-каналом Державної служби зайнятості – https://t.me/worknowdcz.