Життєдіяльність міста та стабільну роботу комунального сектору обговорювали на сесії Кам’янської міськради

Життєдіяльність міста та стабільну роботу комунального сектору обговорювали на сесії Кам’янської міськради

Під час сесії Кам’янської міської ради, яка відбулась 28 жовтня, місцеві депутати внесли зміни до бюджету та підтримали виділення коштів на придбання й встановлення генератора для головного офісу ЦНАП, відкоригували Програму соціально захисту населення на 2022-2026 роки, проголосували за виділення коштів на встановлення  потужного генератора у міській лікарні № 7 та розглянули інші питання. Про це повідомив у Telegram міський голова Андрій Білоусов.

За словами мера, основними питаннями сьогоднішнього засідання стали рішення, спрямовані на забезпечення життєдіяльності територіальної громади, а також стабільну роботу житлово-комунальних підприємств і департаментів міської ради.

Андрій Білоусов назвав  головні питання, що були розглянуті на сесії:

“Відкоригували Програму соціально захисту населення Кам’янської територіальної громади на 2022-2026 роки.

Внесли зміни до бюджету та виділили кошти на придбання і встановлення генератора для головного офісу ЦНАП, аби в умовах аварійних відключень електропостачання забезпечити його стабільну роботу з надання необхідних послуг громаді та вимушеним переселенцям, а також роботу диспетчерської служби, яка розташована в цій будівлі.

Виділили кошти на встановлення та підключення потужного генератора, який в рамках державної програми отримала міська лікарня № 7. Обладнання буде забезпечувати стабільним електропостачанням операційні та інші лікувальні відділення медзакладу.

Готуємо Угоду про встановлення партнерських (побратимських) відносин між містами Кам’янське (Україна) та Кельце (Республіка Польща) та інше.”

Життєдіяльність Кам'янського та стабільну роботу комунального сектору обговорювали на сесії Кам'янської міськради - ФОТО

Життєдіяльність Кам'янського та стабільну роботу комунального сектору обговорювали на сесії Кам'янської міськради - ФОТОЖиттєдіяльність Кам'янського та стабільну роботу комунального сектору обговорювали на сесії Кам'янської міськради - ФОТО