Чемпіонат з тхеквондо «Золотий даянг» відбувся в Кам’янському

Чемпіонат з тхеквондо «Золотий даянг» відбувся в Кам’янському

Автор: Валентин Фіголь

20-й ювілейний відкритий чемпіонат міста з тхеквондо «Золотий даянг» відбувся в Кам’янському на базі ДЮСШ №1. В змаганнях взяли участь 165 спортсменів із 8 команд  Дніпра, Кривого Рогу, Кам’янського. Подробиці розповів Олександр Кірпа, директор ДЮСШ №4.

На параді відкриття змагань були присутні спортсмени – призери чемпіонатів Європи різних років. Це – Володислав Дзоз, Марина Пєлих, Станіслав Родік. Також завітали й учасники першого турніру – Марина Пєлих та Станіслав Бутомо.

Запрошені спортсмени-гості були нагороджені пам’ятними кубками та подяками. Гості – спортсмени та їх тренери, були відмічені кубками та подяками від міської федерації тхеквондо.

З привітальним словом виступили начальник управління молоді та спорту КМР Едуард Коряк, керівник відокремленого підрозділу тхеквондо ВТФ у дніпропетровській області Юрій Пальок. та директор ДЮСШ №4 О. Кірпа.

В змаганнях взяли участь 165 спортсменів із 8 команд Дніпра, Кривого Рогу, Кам’янське. Змагання проходили в усіх вікових категоріях.

Головний суддя змагань – Денис Марченко, головний секретар – Владлен Лобанов.

Командні місця розподілились наступним чином:

5 командне місце – СК ТХЕКВОНДО м.Дніпро

4 командне місце – ДЮСШ №3 м.Кам’янське

3 командне місце – ДЮСШ №1 м.Кам’янське

2 командне місце – СК Штурм м.Дніпро

1 командне місце – ДЮСШ №4 м.Кам’янське

«Дякуємо ЗСУ за можливість займатися спортом та проводити змагання в цей час! Дякуємо спортсменам та їх батькам, тренерам та суддям за активну участь у розвитку тхеквондо, нашим гостям – командам та тренерам з міста Дніпро та Кривий Ріг, дякуємо управлінню молоді та спорту за сприяння в проведенні змагань, керівництву ДЮСШ нашого міста Миколі Маймуру та Микиті Івашині, де багато років працюють відділення тхеквондо, керівництву нашого міста та меценатам, а також всім причетним», – наголосив О. Кірпа.

Чемпіонат з тхеквондо «Золотий даянг» відбувся в Кам’янському - ФОТО