Екскерівниця обласної МСЕК Дніпропетровщини “забула” задекларувати майно на три млн гривень
Колишній керівниці Дніпропетровської обласної МСЕК оголосили підозру у декларуванні неправдивої інформації на мільйони гривень. Така «амнезія» може коштувати чиновниці двох років проведення за ґратами.
Про це повідомляє пресслужба Державного бюро розслідувань.
Як встановили працівники ДБР у взаємодії з НАЗК, посадовиця не вказала у декларації за 2023 рік квартиру в елітному житловому комплексі та автомобіль, які належать її чоловікові.
Також вона не задекларувала дохід чоловіка та його грошові активи, розміщені на банківських рахунках.
ДБР встановило, що вказана у декларації інформація про гроші чиновниці не відповідає дійсності. Таким чином, загальна сума незадекларованого майна та коштів складає понад 3,2 млн гривень.
Фігурантці оголосили підозру у декларуванні неправдивої інформації (ч. 1 ст. 366-2 КК України). Їй загрожує позбавлення волі на строк до двох років.