Епопея з побиттям 17-річної дівчини в Камянському досі в суді

Епопея з побиттям 17-річної дівчини в Камянському досі в суді

Дорослого дядька, який вдарив 17-річну дівчину по голові пластиковою пляшкою, а потім копнув ногою, судять вже півроку, і кінця не видно. Чергове засідання в Дніпровському районному суді відбулось 4 лютого, і воно було не останнє. «Пильний погляд» нагадає читачам перебіг цього резонансного конфлікту, що активно обговорюється в Камянському з весни минулого року.

Квітневий інцидент

Інцидент стався 10 квітня, приблизно о 15 годині дня, на лівобережжі, поблизу «Сонячного». 17-річна Анна тільки-но перейшла дорогу, як назустріч нагодились троє чоловіків. Один, змінивши курс, підійшов до дівчини і став чіплятись – він був явно напідпитку. Незнайомець спробував схопити дівчину за сідниці, вона спробувала дати йому ляпаса, але не дістала – чоловік був значно вищий зростом, міцної статури. У відповідь на невдалий ляпас він вдарив кілька разів 5-літровою пластиковою пляшкою Аню в обличчя, аж окуляри розбив. І тут же копнув дівчину ногою в живіт. Жертва закричала, зловмисник стрибнув у маршрутку і втік. Двоє його попутників під час конфлікту стояли неподалік і не втручались, і втекли разом зі зловмисником.

Інцидент зафіксували відеокамери системи «Безпечне місто» https://www.youtube.com/watch?time_continue=10&v=rzPqtVQ_KJo. Особу зловмисника було встановлено, його звинуватили у спричиненні тілесних пошкоджень (потерпіла отримала, як свідчить медичний документ, струс мозку).

Неквапний суд

Судовий розгляд справи затягся: то обвинувачуваний не прийде, то його адвокат щось вигадає… Підсудний відстоює власну версію конфлікту. Мовляв, дівчина у відповідь на безневинні залицяння обматюкала його та ще й ляпаса дала – от і не втримався, дав волю гніву. І дівчину він не вдарив, а просто штовхнув. Підсудний в суді поводився часом агресивно, забороняв журналістам знімати та фотографувати себе.

На засіданні 4 лютого мали допитувати підозрюваного. Але його адвокат зненацька заявила про нового свідка у справі: знайшовся випадково один з попутників підсудного, очевидець конфлікту. Він розповів, що дівчина палила на вулиці, і підсудний зробив їй зауваження з цього приводу, а у відповідь почув матюки… За словами свідка, підсудний штовхнув Анну… пляшкою, а потім ногою. На запитання адвоката потерпілої свідок відповідав невпевнено. Але час йшов, і підсудного цього разу так і не встигли допитати, тож було призначене наступне засідання, на 4 березня.