Маневри комунальників та конкурс історій про кохання

Трагедія на лівобережному дренажному каналі, швидке латання дірок на дорогах, жест «Міськводоканалу» назустріч боржникам та міський конкурс до Дня закоханих – ось що хотілось би відзначити з перебігу подій 8 лютого.

 

Трагедія на каналі

 

Вранці під льодом лівобережного дренажного каналу знайшли тіло літнього чоловіка. Його помітили на відстані приблизно 30 метрів від берега в районі 3 мікрорайону. Рятувальники на гумовому човні підібрались до тіла та витягли його на берег. Загиблий 1949 року народження, обставини трагедії з’ясовує поліція.

 

Рятувальники закликають громадян до обережності: зараз лід вбивчо ненадійний, бо мінлива температура не дає йому укріпитись навіть в морозну ніч.

 

Дорожній аврал

 

Сьогодні на головних дорогах Кам’янського можна було побачити авральне латання дорожнього покриття. Люди в яскравих жилетах за допомогою спецтехніки проводили ямковий ремонт, зокрема, на проспекті Свободи. Вже кілька днів ведеться ямковий ремонт дорожнього покриття на мосту через Дніпро. Погода сприяє, бо сухо і не дуже холодно: кажуть нинішні технології дозволяють укладати асфальт в морози до мінус 10 градусів за Цельсієм. В будь якому випадку, на ямковий ремонт гарантійного терміну немає, але водіям покращення дорожнього покриття точно сподобається. Та й їздити стане безпечніше.

Міськводоканал йде назустріч боржникам

Кам’янський водоканал розпочинає кампанію з вирішення проблем споживачів, які мають борги за його послуги.

З 1 травня водоканали відключать всіх боржників від водопостачання, попередило КВП КМР «Міськводоканал» споживачів. Це їм дозволять зміни в Закон України «Про житлово-комунальні послуги», що були внесені півроку тому. Закон передбачає ще й стягнення пені – 0,01% від суми боргу за кожен день затримки. Нараховуватимуть пеню з 1 травня 2019 року.

«У зв’язку з цим КВП КМР «Міськводоканал» хоче допомогти вирішити проблеми боржників у двосторонньому діалозі із кожним споживачем індивідуально. Водоканал готовий вивчити проблему кожного боржника та запропонувати оптимальний варіант її вирішення, – повідомила пресс-служба підприємства. – Чекаємо на Вас в КВП КМР «Міськводоканал» в залежності від місця проживання:
• Заводський район і пос.Романково, пос.Дніпробуд – вул.Широка, 16 – тел. 55-42-04, 55-42-05, 55-42-06
• Дніпровський район (Лівий берег) – бульвар Будівельників, 17 – тел. 55-42-03, 067-633-18-98
• Південний (Баглійский) район – вул.Київська, 15 – тел. 55-42-07, 067-986-55-25».

Конкурс історій кохання

Міський конкурс «Покажи свою любов» відбудеться в Кам’янському 7-13 лютого. Конкурс організовано міським самоврядуванням та молодіжним парламентом Кам’янського і присвячено Дню закоханих.

Для участі у конкурсі необхідно:

–    бути зареєстрованим у соцмережах (Instagram або Facebook);

–   вказати двох друзів у коментарях публікації в офіційній групі Facebook «Молодіжна рада місто Кам’янське»;

–     зробити репост публікації;

– опублікувати пост з хештегами #разом_з_мр#show_your_love_mr, такого змісту: освідчення в коханні, історія знайомства історія кохання, відео привітання зі святом, відео сюрпризу коханій(-ому), відео історія стосунків, фото колаж, відео пісні, присвяченої коханій(-ому) або будь-який інший спосіб показати коханій(-ому) любов, використовуючи свій талант та креативність.

Переможцем конкурсу стане пара, яка опублікує найромантичніший пост.

Переможці визначаються за кількістю «лайків» у соціальних мережах та за оцінками журі. До складу журі входять: начальник відділу спорту та молоді департаменту з гуманітарних питань міської ради – Анатолій Івашина, голова Молодіжної ради міста – Владислава Калениченко, член Молодіжного студентського парламенту ДДТУ –  Ганна Дерець.

Опубліковані пости та поставлені «лайки» після 18 години  13 лютого до уваги не беруться.

На переможців чекають наступні призи:

– два квитки на концерт Alekseev у місті Дніпро та два квитки на спортивне змагання з баскетболу на базі СК «Прометей».

– романтичний вечір на двох у кафе «Ваніль» та два квитки на театральну виставу «Береги кохання» у міському театрі імені Лесі Українки.

– романтичний вечір у кафе «Ваніль»та два квитки на театральну виставу «Таємниці Мадридського двору» у міському театрі імені Лесі Українки.