Енергопостачальники відключають водяну насосну станцію на Дніпробуді в Кам’янському

Енергопостачальники відключають водяну насосну станцію на Дніпробуді в Кам’янському

За борги ДП «Смоли» сьогодні, 28 листопада, буде відключено від електропостачання об’єкти підприємства. Один з таких об’єктів – водонасосна станція на Дніпробуді, яка постачає воду на промислові підприємства району.

Автор: Валентин Фіголь

ДТЕК сьогодні відключить ДП «Смоли» за борги, заявив представник енергопостачальників – новий керівник підрозділу ДТЕК Микола Шумейко, на засіданні міської комісії з надзвичайних ситуацій та техногенної безпеки в Кам’янському.

Члени комісії чомусь не захотіли розглядати це питання, яке не було включене до порядку денного. Засідання було закрите, на здивування пана Шумейка.

Об’єкти підприємства мають бути знеструмлені ще до полудня 28 листопада, підтвердив Микола Козаков, головний енергетик ДП «Смоли». Через фінансові проблеми, зазначив він.

Разом з іншими об’єктами, знеструмлено буде насосну станцію в районі Дніпробуд. Ця станція була збудована для водопостачання промислового майданчик ПО «ПХЗ», а також проммайданчика на Дніпробуді. Тепер підприємства, серед яких цементний завод, можуть лишитись водопостачання.