Посади та зарплатню призначила Кам’янська районна рада

Затвердження виконавчого апарату та умов оплати керівників ради відбулось на засіданні Кам’янської районної ради 22 грудня.

Автор: Валентин Фіголь.

Позачергова сесія Кам’янської районної ради відбулась так само нагально, як і перша, установча. Депутати отримали порядок денний та проекти рішень напередодні ввечері, розповів депутат райради Олег Вергун. Цього разу в депутатів не було претензій до підготовки сесії, зауважив він.

Сесія розглянула організаційні питання майбутньої роботи райради.

Було затверджено структуру та чисельність виконавчого апарату Кам’янської районної ради 8-го скликання. В райраді буде 1 голова, двоє просто заступників та заступник голови, керуючий справами виконавчого апарату. Також у виконавчому апараті ради передбачено 50 штатних одиниць фахівців структурних підрозділів

Сергій Павлюк, заступник голови Кам’янської райради

Сесія 22 грудня затвердила заступником голови райради Сергія Павлюка, колишнього заступника міського голови та колишнього депутата міськради Кам’янського. Заступником голови ради, керуючою справами райвиконкому, обрано Тетяну Завгородню, колишню керуючу справами міськвиконкому Кам’янського.

Тетяна Завгородня, заступником голови, керуюча справами виконкому Кам’янської райради

Головою Кам’янської райради на минулій сесії було обрано Сергія Жилко, колишнього директора КП «Благоустрій». Його заступником – Артура Крутя, директора КП «Комунальник», колишнього депутата міськради.

Районна рада на сесії 22 грудня затвердила умови оплати праці голови ради та його заступників. Наприклад, голові належить надбавка за виконання особливо важливої роботи в розмірі 50% окладу. А його заступникам – 50%-ова надбавка за високі досягнення в праці.

Ще одним рішенням районна рада почала процес ліквідації колишніх районних рад в складі нинішнього району. Зокрема, ліквідуються Верхньодніпровська, Криничанська та П’ятихатська районні ради.

Додатково райрада прийняла рішення дозволити Верхньодніпровській районній раді здійснити придбання житла для дітей пільгових категорій.

Формування районної ради ще в процесі, кажуть депутати: бюджет формуватиметься лише на 2021 рік. Як фінансуватиметься діяльність райради до формування бюджету – невідомо. Фактично сьогодні Кам’янське несе витрати на ці функції – надає приміщення в будівлі колишньої Заводської райадміністрації, зокрема.

«Ніхто нічого не знає!» — прокоментував майбутнє райради депутат Олександр Чернишов, перший заступник міського голови Кам’янського.