Молодь Кам’янського вчили лідерству

Молодь Кам’янського вчили лідерству

21 – 22 грудня у Кам’янському відбувся молодіжний освітній семінар-тренінг «Від мрій – до дій!», організаторами якого виступили управління молоді та спорту міської ради спільно з Молодіжною радою міста та громадською організацією «Івент Простір».

Для участі в семінарі було відібрано 20 молодих людей. 21 грудня учасники опрацювали 2 модулі: «Критичне мислення» та «Лідерство, як сучасний спосіб активного життя».

Про необхідність розвитку критичного мислення говорили із практичним психологом Кам’янського центру підготовки та перепідготовки робітничих кадрів Оленою Палабугіною. У тренінговій та ігровій формі спікер навчала молодих людей критичному мисленню, адже саме в теперішній час такі знання є дуже актуальними та дають молоді можливість швидко пристосовуватися до реалій сьогодення. Також цього дня молодь дізнавалась про лідерство, як про сучасну форму активного життя. На занятті учасники намагалися сформулювати поняття «лідера» та його основні функції. Особливу увагу приділили створенню портрета «успішного лідера». Під час фідбеку учасники тренінгу створили свій план завдань на 2021 рік, які слугуватимуть для кожного особистісною мотивацією і налаштують на подальший саморозвиток.

22 грудня учасники тренінгу закріплювали отримані знання та виконували практичні завдання в командах.

«Соціальні/грантові проєкти» – ще одна тема, яку розглянули учасники семінару. Спікером з даного питання виступила голова громадської організації «Івент Простір», неодноразовий переможець грантових програм в нашому місті Валерія Луньова. На практиці молоді люди намагалися написати свої перші гранти, серед яких: створення інклюзивного садочку, Кам’янської академії лідерства та реалізація соціального екологічного проєкту» із сортування та переробки сміття «Екоtrash».

Два дні навчальної програми видалися цікавими та інформативними. Після її завершення начальник управління молоді та спорту міської ради Едуард Коряк вручив учасникам сертифікати про участь у семінарі.