У Кам’янському покажуть химер, що оживають

Масштабну цифрову інсталяцію «Dali.Digital.Surrealism&Ієронім Босх: Химери, що оживають» підготували у Музеї історії міста Кам’янське.

Незвичний відео-арт підготував мистецький простір ARTAREA Dnipro за мотивами творчості Сальвадора Далі та Ієроніма Босха. На виставці будуть представлені 30 літографій Далі з графічної серії «Сакральна Біблія», які відображають винятковий підхід до творчості митця. Адже кожна робота Далі володіє магічною привабливістю та сповнює незичайними почуттями.

Автори проєкту зазначають: «Демонстрація робіт двох геніїв – серйозний внесок у популяризацію творчості художників в Україні. Виставка без сумніву буде дивувати та захоплювати, дратувати та хвилювати глядачів. Як і більшість майстрів-класиків, художник Далі висловлювався метафорами та зображував власні версії старих міфів. Можливо, це буде важко зрозуміти тим, хто очікує на раціональне пояснення усього сутнього. Однак, це не є і ніколи не було метою великого мистецтва, яке самостійно каже про себе лише тим, хто дивиться терпляче і неупереджено».

Нова експозиція почне роботу з 24 грудня, щодня з 8:30 до 17:00.

Сеанси стартують на початку кожної години, після цього у приміщенні будуть відбуватися провітрювання та вологе прибирання!

Вартість квитків: повний — 100 грн., Ветерани війни, пенсіонери, студенти, діти віком від 7 до 16 років – 50 грн., дiти до 7 рокiв та люди з iнвалiдністю – безкоштовно.