Як передати показання лічильників за використану електроенергію в період новорічних свят

У період новорічних свят фахівці ДТЕК «Дніпровські електромережі» надаватимуть повний перелік послуг, адже це «гарячий» період передачі показань лічильників за використану електроенергію.

Передати показання та повідомити про аварію можна онлайн – не виходячи з дому. Сервіси будуть доступні 24/7.

«Кінець року – завжди «найгарячіша» пора за кількістю дзвінків та звернень, що, звичайно ж, позначається на швидкості додзвону в кол-центр компанії. Аби не витрачати час та не чекати у телефонній черзі з’єднання з оператором, – щиро радимо користуватися альтернативними каналами зв’язку. Скористайтеся сайтом, напишіть нам в Viber, Facebook. Немає різниці, за яким з цих каналів наші фахівці  отримають повідомлення. Всі вони обробляються в режимі 24/7 та не залишаються без уваги», — зазначила керівник департаменту з обслуговування клієнтів ДТЕК «Дніпровські електромережі» Олена Лабога.

Для передачі показів лічильника є три зручних канали зв’язку:

1. Проста та зручна веб-форма на сайті без необхідності реєструвати особистий кабінет

2. Особисте повідомлення на сторінці ДТЕК Дніпровські електромережі в Facebook

3. Автоматичний сервіс передачі показів у кол-центрі. Телефонуйте за номерами +38 (056/066/067) 790-99-00 та обирайте кнопку «2»

Важливо: Показання лічильників побутовим клієнтам рекомендується передавати в останній день кожного місяця. Це дозволить сформувати точні обсяги споживання за календарний місяць, а постачальнику – рахунки за спожиту електроенергію. Якщо клієнти не передають покази своєчасно, розрахунок відбувається за середньомісячним споживанням.