В Кам’янському міськрада віддає в оренду систему опалення

В Кам’янському міськрада віддає в оренду систему опалення

Віддати в оренду теплопостачальне обладнання та комунікації, які передають теплоносій від ДТЕЦ до споживачів, вирішила міська рада Кам’янського на позачерговій сесії 6 квітня.

Автор: Валентин Фіголь.

Рішення про проведення конкурсу на право оренди об’єкта централізованого теплопостачання, що належить до комунальної власності територіальної громади м.Кам’янського, прийняла міськрада.

Проектом передбачено передавання в орендне користування об’єкта централізованого теплопостачання: інженерних споруд, магістральних та розподільчих мереж системи центрального опалення правобережної частини м.Кам’янське від джерела теплопостачання Акціонерного товариства «Дніпровська теплоелектроцентраль», що перебуває на балансі комунального підприємства Кам’янської міської ради «Центральні тепломережі».

Депутати вирішили:

– утворити конкурсну комісію для проведення конкурсу, під головуванням Костянтина Сауся, заступника міського голови з питань ЖКГ,

– оголосити конкурс орендарів,

– визначити розмір реєстраційного внеску для участі у конкурсі
в розмірі 25,5 тисяч гривень. (1500 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян),

– установити строк дії договору оренди 30 років, ставку орендної плати – 5% від ринкової вартості майна на рік (без урахування ПДВ),

– встановити наступний розподіл орендної плати за договором оренди: 70% орендної плати – орендодавцю (до міського бюджету), 30% орендної плати – балансоутримувачеві майна.

Передавання в оренду теплопостачального обладнання є логічним продовженням курсу на децентралізацію опалення в Кам’янському. В рішенні сказано, що воно прийняте на виконання торішнього рішення міської ради «Про пропозицію передачі в оренду об’єкта централізованого теплопостачання, що належить до комунальної власності територіальної громади м.Кам’янського».