На Дніпропетровщині виготовляли підробний алкоголь та цигарки під маркою відомих брендів

На Дніпропетровщині виготовляли підробний алкоголь та цигарки під маркою відомих брендів

Група осіб організувала у Кривому Розі виробництво та збут підроблених товарів, у тому числі під торговими марками відомих світових брендів, повідомляють у Нацполіції.

2 червня правоохоронці провели понад 15 санкціонованих обшуків на виробничих та складських приміщеннях. Для виготовлення контрафактної продукції зловмисники обладнали приміщення устаткуванням для виготовлення та фасування продукції, помпами та іншим.

Готову продукції маркували  підробленими етикетками й марками акцизного збору.  Загалом в результаті обшуків були вилучені близько 7 тис. пляшок з готовою горілчаною продукцією, у тому числі алкогольні напої «елітних» марок – віскі, коньяк, шампанське, вино, для виготовлення яких використовувались ароматизатори та барвники. Також на складі зберігалися пластикові ємкості з горілкою та спиртом загальним обсягом понад 5 тонн,  сигарети та тютюнова суміш на суму понад 2,2 млн гривень.

Слідчі заходи відбулися в рамках кримінального провадження, відкритого за ч. 2 ст. 199 Кримінального кодексу України (виготовлення, зберігання, придбання, перевезення, пересилання, ввезення в Україну з метою використання при продажу товарів, збуту або збут підроблених грошей, державних цінних паперів, білетів державної лотереї, марок акцизного податку чи голографічних захисних елементів). Зараз вживаються заходи для притягнення до кримінальної відповідальності осіб, причетних до виготовлення та збуту алкогольних і тютюнових виробів з підробленими марками акцизного податку. Їм загрожує від 5 до 10 років позбавлення волі з конфіскацією майна.