У Кам’янському жінку затримали за підозрою у 13 фактах шахрайств

У Кам’янському жінку затримали за підозрою у 13 фактах шахрайств

У Кам’янському підозрювана 31-річна жінка ошукала довірливого чоловіка на майже 60 тисяч гривень нібито на лікування, потерпілий 13 разів переслав жінці гроші на банківську картку. Про це повідомляє пресслужба ГУ Національної поліції в Дніпропетровській області.

Як встановили слідчі, наприкінці серпня жінка звернулась до 39-річного знайомого з проханням допомогти грошима на лікування її дітей, які захворіли та потрапили до лікарні. Чоловік розчулився та відгукнувся на прохання жінки. Через деякий час вона знову попросила допомоги, бо вже нібито сама перебуває у реанімаційному відділенні у тяжкому стані.

Протягом місяця підозрювана постійно вигадувала різноманітні історії, аби розчулити чоловіка. Встановлено, що потерпілий 13 разів переслав жінці гроші на банківську картку на загальну суму 60 тисяч гривень. Наприкінці вересня чоловік вирішив провідати жінку в лікарні, однак у медичному закладі йому повідомили, що такої пацієнтки немає і ніколи не було. Довірливий чоловік зрозумів, що всі розповіді жінки неправдиві і вона його ошукала.

В ході подальшого розслідування поліційні відділення поліції № 1 Кам`янського РУП встановили, що підозрювана офіційно ніде не працювала, до медичних закладів не зверталася, а отримані шахрайським шляхом гроші витрачала на розваги та особисті потреби. На даний час слідчі встановили причетність жінки до 13 фактів шахрайства.

За погодженням з Кам`янською окружною прокуратурою жінці повідомили про підозру у скоєнні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1, 2 ст. 190 (шахрайство) Кримінального кодексу України. Тривають слідчі дії.